Kompletní výklad od Tiumen

Aktuálně není možné objednat z důvodu mé vytížnosti, pokud máte zájem o výklad, objednejte si prosím krátký výklad.

Kompletní výklad, kde se podíváme na celou vaši životní situaci a nejdůležitější témata vašeho života (vztahy, rodina, práce, finance, zdraví…)

Při objednávce zadejte prosím do políčka „poznámka“, jaké téma spolu budeme řešit. Dále napíšete svoje datum narození a pokud budeme řešit i jinou osobu/osoby, tak i jeho/jejich křestní jméno + datum narození

 

Výklad zasílám do 2 pracovních týdnů od přijetí platby

Kód: 45
2 000 Kč
Kategorie: Obchod
tiumen kompletni vyklad
ZDARMAZDARMA

Výklady z karet pro mě nejsou způsobem, jak zjistit „co vás čeká a nemine“, ale jak najít příčiny toho, co se vám aktuálně v životě děje, a rozplést zamotané linky příběhu, který každý den vytváříte tím, co děláte a jak myslíte.

Ve výkladu se s vámi podívám, jak vypadá vaše stávající situace, ale zejména se soustředím na hledání možností, jak změnit, co vám v životě nevyhovuje, a aktivně si začít vytvářet budoucnost, po níž toužíte.

Moje výklady vám neřeknou, co se stane, ale ukážou vám cesty – tu, po níž jdete, a pak další možné cesty a rozcestí, kterými se vydat můžete. A navíc vám dají nadhled a potřebné informace k tomu, abyste si pro sebe uměli vybrat ten směr, která je souladu s posláním vaší duše.

Mým vlastním posláním a zároveň vášní je ukázat klientům, že to nejsou karty, ale oni sami, kdo určují, co se v jejich životě bude dít a kam se jejich příběh bude ubírat.

Pokud po výkladu potřebujete pomoc ve formě rituálu či kouzla, které pomůže nastavit vámi vybraný kurz vašeho života, nabízím i možnost vytvoření rituálu, který si podle návodu uděláte sami doma, nebo magickou pomoc, kdy vše potřebné udělám já za vás, tak abych podpořila dosažení cíle, ke kterému se snažíte přiblížit.

 

S čím konkrétně vám mohu pomoci

 • Vztahové a partnerské problémy (jste single a nemůžete najít partnera, jste ve vztahu, ale něco v něm nefunguje a vy potřebujete pochopit, proč…)
 • Nalezení cesty k hojnosti a finanční prosperitě (vše, co se týká hledání práce, podnikání a práce s tokem financí)
 • Objevení vašich darů a potenciálu, který můžete využít (čemu se máte v životě věnovat, kde jsou vaše skryté a nevyužité schopnosti)
 • Rodinné problémy s rodiči či dětmi (cokoliv se týká vztahu s vašimi rodiči, ale i to, co řešíte se svými potomky)
 • Zdravotní problémy (pouze z pohledu psychosomatiky, nejsem lékař!)
 • Vztah sám/ sama k sobě (pomoc s nehlédnutím na příčiny potíží, založených na nezpracovaných traumatech vašich i vašeho rodu)
 • A cokoliv dalšího, co v životě řešíte a co vás trápí (neexistuje hloupá nebo banální otázka)

Co ode mě dostanete

 • Můj výklad se neomezuje na stručné ano/ne. Vašim otázkám se věnuji do hloubky a hledám nejen odpovědi na to, kam směřujete, ale hlavně cesty, jak můžete směr vašeho života aktivně ovlivnit.
 • Moje práce nekončí zasláním výkladu. Pokud cokoliv z toho, co vám napíšu, bude potřeba probrat do detailu, nebo vás při čtení výkladu napadnou k danému tématu další otázky, probereme je spolu, dokud vše není jasné.
 • Pokud vám výklad přinese odpovědi na to, co ve vašem životě potřebuje změnit, ale vy sami si nebudete vědět rady s tím, jak tyto změny podpořit, pomůžu vám vytvořit rituál na míru nebo sama provedu potřebný magický zásah.
 • V případě dlouhodobé spolupráce možnost individuální ceny za moje služby.

 

tiumen-card

Zpět do obchodu